TELC UK- Training, Education and Language Courses in London
helping you learn and develop your skills

Anglická jazyková škola Londýn

Anglická jazyková škola v severním Londýně TELC UK vám pomůže naučit se anglicky zdokonalením vašich schopností, které potřebujete ke zlepšení ovládání jazyka.

Nabízíme kurzy angličtiny, které splňují vaše osobní i pracovní cíle. Procvičovat angličtinu můžete během individuální výuky nebo v malých skupinkách, 3-8 studentů.

Metody TELC UK se zaměřují nejen na mluvení a poslech, ale také na psaní a čtení, a to vše v reálných situacích. Od začátku první hodiny budete komunikovat a psát v angličtině. Výuka je dynamická a zábavná, takže budete mít mnoho příležitostí ihned využít a procvičit, co jste se naučili.

Zda žijete v Londýně, a nebo se teprve chystáte přestěhovat do Londýna ze zahraničí, uvidíte, že naše zlepšující učební metody a cenově dostupný program dělají z TELC UK idealním místem pro studium angličtiny. Pozíváme vás ke zapojení se do naší skupiny mezinárodních studentů. Objevte vše, co Londýn nabízí.

Jak se přihlásit do kurzu angličtiny ?

1. Otestujte si úroveň vaší anličtiny – online, prostřednictvím webové stránky https://telcuk.com/english-level-test/, a nebo navštivte naší školu, kde je možné si test napsat

2. Po vyhodnocení testu obdržíte email s přesnými detaily vašeho kurzu, jako je cena a dny výuky, která odpovídá vaší úrovni jazyka a registrační formulář .

3. Zapište se do kurzu zaplacením zálohy 45 liber online a nebo přímo ve škole. Zbývající částka by měla být uhrazena v prvním dni vašeho kurzu.

Co se naučím?

Zvolením kurzu obecné angličtiny můžete očekávat rychlé zlepšení jazyka. Naše malé studijní skupiny ( max. 8 studentů) poskytují záruku toho, že váš čas bude strávený přímým a častým kontaktem s učitelem. Naše skupinová výuka je přizpůsobena potřebám studentů s ujištěním, že naše způsoby učení jsou pro studenty vyhovující a poutavé.

Jakým způsobem se budu učit ?

Budete studovat s učebnicí a zároveň bude učitel používat učební materiály z různých zdrojů.

V průběhu první výuky otestujeme vaše současné znalosti angličtiny pro ujištění, že jste umístěn(a) ve skupině se správnou úrovní angličtiny.

Kdy mohu začít navštěvovat kurzy ?

Nové kurzy začínají každé pondělí.

Ubytování – během celého roku si můžete vybrat pokoj pro jednoho či pro dva v domě anglické rodiny.

Několik důležitých informací o TELC UK:

* adresa : Unit 6, High Road, N22 8JA London

* datum zahájení : každé pondělí

* programy : intenzivní a středně intenzivní

* kurzy : 15 kurzů, zahrnující obecnou angličtinu, hodiny konverzace, IELTS, FCE, CAE

* úroveň : od začátečníků po pokročilé

* certifikát zakončující kurz : dostupný

Instagram