TELC UK- Training, Education and Language Courses in London
helping you learn and develop your skills

Kurs angielskiego w Londynie

​Nasz kurs to przede wszystkim nauka języka angielskiego w praktyce. Dlatego stawiamy na zróżnicowane zajęcia które skupiają się na mówieniu. Podczas zajęć bedziesz miał również możliwość podszkolić swoje słuchanie, zasł​ób słowictwa jak też gramatykę.

Wykorzystaj letni ​urlop na doskonalenie języka w miłej atmosferze Wybierz kurs wakacyjny i przekonaj się, że latem nauka jest przyjemna, a jej efekty szybsze niż w ciągu roku szkolnego.

TELC UK to wspaniałe miejsce do nauczenia się języka angielskiego. Spotkasz się tu z doświadczoną kadrą z pozytywnym nastawieniem do słuchaczy. Każdego miesiąca ponad 100 osób kształci swoje umiejętności językowe w TELC UK.

Nasze kursy wakacyjne mają na celu pomóc Ci w posługiwaniu się językiem angielskim w sytuacjach życia codziennego oraz w pracy. Na zajęciach rozwijane są wszystkie sprawności językowe: mówienie i słuchanie, czytanie i pisanie, słownictwo i gramatyka. To opcja dla osób, które chcą zrobić szybkie postępy i rozwinąć przede wszystkim umiejętność swobodnej wypowiedzi.

Zapisy na kursy wakacyjne trwają! więcej info pod https://telcuk.com/english-summer-school-london/

​Pozdrawiam
Emila
0793 503 3195
0208 888 7574​
Instagram