TELC UK- Training, Education and Language Courses in London
helping you learn and develop your skills

KURZY ANGLICKEHO JAZYKA V LONDYNE

Zapište se do TELC UK kurzů anglického jazyka v Londýně a studujte v kosmopolitním centru anglicky mluvícího světa. 


TELC UK byla založena v roce 2010 s cílem poskytovat inovativní přístup k výuce angličtiny . Po dobu téměř tří let si budovala svou sílu a dobrou pověst , coz nám umožnilo se rozšířit . V současné době jsou třídy umisteny na dvou různých místech , podle pohodly studenta . Našim vysoce kvalifikovanym a zkušenym učitelum se daří poskytovat skvělé prostředí, 
jak se naučit jazyk a zajistuji, že třídy probihaji v přátelské a ne ve stresující atmosféře .

 

TELC UK je tu pomoci lidem naučit se anglicky . Lekce jsou prováděny s konkrétním výsledkem. Než začnete vase one- to-one třída nebo skupinový kurz , budeme naslouchat vašim vzdělávacím potřebám a cílům a zajistíme, že každá třída je zaměřena na splnění těchto požadavků . Lekce se zaměříuji na témata, která jsou zajímavé pro Vás, nebo aspekty angličtiny , které jsou nezbyte pro účely k učení angličtiny .

V dnešním trhu konkurence, není čas ztracet cas a penize na neproduktivní zpusob vyuky. TELC UK Vám dává vyuku, kterou potřebujete se zaměřením na vaše pozadavky.

TELC UK poskytuje hodiny zak ucitel takzvane one-to-one, kdy je na lekci pouze jeden zak. Dale poskytujeme General English kurzy, které vám pomohou rozvíjet mluvení , poslech , čtení a psaní. Vaše znalost angličtiny se bude výrazně zlepšovat, budete schopni efektivně používat obecnou angličtinu v každodenních situacích , jako je například na poště nebo v bance . Budete studovat s učebnice a váši učitele používaji i jiné zdroje pro výuku v nasich vyukovych lekcích . Nez začnete kurz ,muzete otestovat své současné znalosti angličtiny, podle vysledku testu vam bude nasimi uciteli doporuceno ktery kurz je presne vhodny pro vas.

 

 

Instagram